EUROPAPIER NA TARGACH KSIĄŻKI WE FRANKFURCIE - HALA 4.1, STOISKO L69

W październiku Europapier ponownie weźmie udział w targach książki we Frankfurcie. Jesteśmy podekscytowani, że po raz kolejny spotkamy entuzjastów papieru – drukarnie, muzea, agencje reklamowe, grafików z całego świata. To doskonałe miejsce, aby podzielić się z Wami naszą pasją do papieru! Odwiedź nasze stoisko Hall 4.1/L69 i zobacz nową ofertę!Odwiedź nasze stoisko: Hala 4.1, Stoisko L69.

 

 

Odwiedź nasze stoisko: Hala 4.1, Stoisko L69.
Oto jak działamy w Europapier

Z pasją świadczymy usługi dla naszych klientów już od ponad czterech dziesięcioleci. Nasz starannie dobrany asortyment papieru i tektury zaprojektowany został tak, aby zaspokoić potrzeby branży wydawniczej. Dzisiaj jesteśmy przodującym sprzedawcą w Europie Środkowej i Wschodniej oraz Rosji. Dzięki naszym oddziałom w całym regionie, obejmującym ponad 60 magazynów i zatrudniającym 1 tys. pracowników, jesteśmy profesjonalnym i kompetentnym partnerem dla Ciebie. Jesteśmy tam, gdzie drukujesz! Twoja książka i nasz papier – doskonale do siebie pasują!

Poznaj nasz starannie wybrany asortyment produktów, doskonalony przez lata doświadczeń: 

Mówimy nie kompromisom. Chcemy wyznaczać trendy.
Papier jest dla nas ważny.
Pełną ofertę znajdziesz na www.europapier.com

Dzisiaj z dumą oferujemy dedykowane rozwiązania w następujących obszarach:

Raz w roku Frankfurckie Targi Książki zamieniają się w światową stolicę inspiracji i pomysłów. Jest to najważniejsze na świecie wydarzenie dla branży wydawniczej, gdzie można obejrzeć, zainspirować się i kupić wszelkiego rodzaju treści– od powieści i książek dla dzieci po naukowe bazy danych. Eksperci z wydawnictw globalnych spotykają się z partnerami z branży technologicznej i powiązanymi branżami kreatywnymi, takimi jak film czy gry, co prowadzi do powstawania nowych projektów i przedsięwzięć biznesowych.

W tym samym czasie, targi są głównym wydarzeniem kulturalnym, które gromadzi: około 7 500 wystawców z ponad 100 krajów, więcej niż 285 000 odwiedzających, około 10 000 dziennikarzy i blogerów tworzą targi książki we Frakfurcie największym na świecie wydarzeniem dla wydawców. 

Znajdź nas w katalogu wystawców FBF katalog


Z przyjemnością przedstawiamy nasze najpopularniejsze marki papierów dla wydawców: 

  

   

   

   

 

   

   

   

   

   

 

Pozostań w kontakcie z Europapier!