MASECZKI OCHRONNE I CHUSTECZKI DEZYNFEKUJĄCE W OFERCIE EUROPAPIER POLSKA

Maseczki ochronne i chusteczki dezynfekujące w ofercie Europapier Polska. W trosce o bezpieczeństwo naszych kontrahentów, ich pracowników i klientów ofertę Europapier Polska poszerzyliśmy o produkty niezbędne do ochrony zdrowia. Są to chusteczki do dezynfekcji powierzchni – Suma Alcohol Wipes oraz dwu i trzywarstwowe maseczki ochronne. Zapraszamy do zapoznania się z ich specyfikacją.


Suma Alcohol Wipes – chusteczki do dezynfekcji powierzchni


Suma Alcohol Wipes to chusteczki na bazie etanolu przeznaczone zarówno do dezynfekcji powierzchni medycznych, jak i tych mających kontakt z żywnością. Dzięki zawartości etanolu – substancji dezynfekującej – już po kilkunastu sekundach eliminują bakterie, grzyby, prątki oraz wirusy takie jak polio. Suma Alcohol Wipes to produkt gotowy do użycia – wystarczy wyjąć pożądaną liczbę chusteczek z oryginalnego, praktycznego pojemnika z dozownikiem, a następnie przetrzeć nimi daną powierzchnię. Dezynfekowane nawierzchnie nie wymagają płukania – produkt szybko odparowuje, nie pozostawiając zapachu.


Suma Alcohol Wipes to:

  • bezzapachowe chusteczki dezynfekujące na bazie etanolu przeznaczone do dezynfekcji powierzchni medycznych oraz tych mających kontakt z żywnością
  • produkt gotowy do użycia 
  • produkt już po kilkunastu sekundach eliminujący wirusy, grzyby, prątki i bakterie
  • pojemnik z dozownikiem zapobiegający wysychaniu produktu, mieszczący 150 włókninowych ściereczek

Produkt nie jest przeznaczony do dezynfekcji wyrobów medycznych.


Maseczki ochronne z certyfikatem 


W naszej ofercie znalazły się również jednorazowe maseczki ochronne. Jest to produkt niejałowy przeznaczony do zabezpieczenia ogólnego, który w dobie panującej pandemii COVID-19 zapewni podstawową ochronę zdrowia. Maseczki zostały wykonane z wigofilu medycznego opatrzonego certyfikatem STANDARD 100 OEKO-TEX. Certyfikat ten gwarantuje bezpieczeństwo tekstyliów i świadczy o nieposiadaniu przez nich szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak barwniki alergizujące, formaldehyd czy metale ciężkie. Maseczki składają się z dwóch lub trzech warstw materiału o gramaturze 80 lub 120 g/m².


Jednorazowe maseczki ochronne to:

  • dwu lub trzywarstwowy produkt do zabezpieczenia ogólnego o gramaturach 80 lub 120 g/m²
  • maseczki wyprodukowane z wigofilu medycznego, materiału posiadającego certyfikat STANDARD 100 OEKO-TEX
  • produkt o uniwersalnym rozmiarze 17,5x10cm zawierający praktyczne gumki
  • opakowanie mieszczące 100 sztuk jednorazowych maseczek ochronnych
  • produkt Polski

 
Zamówienia na dezynfekujące chusteczki Suma Alcohol Wipes oraz na jednorazowe maseczki ochronne możecie składać Państwo, kontaktując się z przedstawicielami regionalnymi Europapier Polska. Jednocześnie apelujemy o zachowanie wszystkich środków ostrożności i dbanie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.